Dzień Działacza Kultury
Z okazji Dnia Działacza Kultury składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom Bogatyńskiego Ośrodka Kultury, a także twórcom i animatorom życia kulturalnego w gminie Bogatynia.
Dziękuję za trud i pracę włożoną w rozwój lokalnej kultury oraz w krzewienie tradycyjnych wartości oraz umiłowania piękna. To dzięki Państwa staraniom i zaangażowaniu mieszkańcy mają możliwość osobistego rozwoju oraz obcowania z kulturą na co dzień.
Życzę Państwu wielu sukcesów z życiu zawodowym i osobistym, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz spełnienia wszelkich planów i zamierzeń.
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Wojciech Dobrołowicz
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Porajowie...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe,
Dzień otwarty Ochotniczej Str...
Kategoria: Bezpieczeństwo, Mundurówka,
Nawet 300 tys. zł dla młodyc...
Mikroretencja 2026. Dofinansow...
Kategoria: Ekologia, Ochrona środowiska,
Dotacje na mikroinstalacje fot...
Kategoria: Ekologia, Energetyka, Granty,