Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego

Sport i rekreacja |
Data publikacji: 24 września 2024

W sobotę 21.09.2024 roku korty tenisowe przy ul. Białogórskiej w Bogatyni gościły miłośników tenisa na Deblowym Turnieju Tenisa Ziemnego.

Frekwencja dopisała, na turniej zgłosiło się wielu zawodników z Bogatyni, Zgorzelca, Pieńska i okolic. Po całodniowej rywalizacji zwycięzcami turnieju zostali Krzysztof Burbo i Piotr Jackowiak z Bogatyni, którzy w finale pokonali parę Łukasz Brodziak (Pieńsk) i Sławomir Horodecki (Zgorzelec). Trzecie miejsce na podium zajęli Andrzej Mały i Kornel Mały (obaj Bogatynia), którzy w meczu o trzecie miejsce pokonali Kaylę Furmańczyk i Jarosława Furmańczyka z Jędrzychowic.

Na zwycięzców czekały okazałe puchary oraz dyplomy a na wszystkich uczestników poczęstunek w formie grilla sfinansowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

Najnowsze aktualności

Zarządzenie nr 103/2025 Burmi...

Zarządzenie nr 103/2025 Burmistrza Miasta i ...

Kategoria: Komunikaty, Kultura, Stowarzyszenia,

28 kwietnia 2025
Czytaj więcej

Zarządzenie nr 101/2025 Burmi...

Zarządzenie nr 101/2025 Burmistrza Miasta i ...

Kategoria: Komunikaty, Sport i rekreacja,

28 kwietnia 2025
Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Ziemi &...

25.04.2025 r. w Bogatyńskim Ośrodku Kultury...

Kategoria: Ekologia, Oświata, Współpraca transgraniczna,

28 kwietnia 2025
Czytaj więcej

List otwarty OZPSP do Prezesa ...

List otwarty skierowany do Prezesa Rady Minis...

Kategoria: Zdrowie,

28 kwietnia 2025
Czytaj więcej

Dzień otwarty w bogatyńskim ...

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodow...

Kategoria: Oświata,

28 kwietnia 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności