Pierwsza rocznica działalności KGW Wyszków–Wolanów
20 czerwca w Wyszkowie odbyły się uroczyste obchody pierwszej rocznicy działalności Koła Gospodyń Wiejskich Wyszków-Wolanów i było okazją do podsumowania roku pełnego aktywności oraz licznych inicjatyw społecznych i kulturalnych.
Burmistrz pogratulował członkom koła dotychczasowych osiągnięć, podkreślając, że nawet niewielka liczebnie grupa 20 osób potrafi zrealizować wiele wartościowych przedsięwzięć. Jak zaznaczył, aktywność koła widoczna jest nie tylko w samej miejscowości, ale również podczas wydarzeń gminnych i regionalnych, gdzie reprezentuje ono społeczność w bardzo pozytywny sposób. Przekazał okolicznościowe upominki, które mają przypominać o jubileuszu oraz wspólnym świętowaniu pierwszego roku działalności koła.
Nie zabrakło urodzinowego tortu i wspólnego pamiątkowego zdjęcia.
Najnowsze aktualności
Kreatywne warsztaty...
Kategoria:
Dzień Dziecka w sołectwie Wy...
Kategoria: Gmina, Integracja,
VI Powiatowe Zawody Młodzież...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe, Sport i rekreacja,
Pierwsza rocznica działalnoś...
Kategoria: Okolicznościowe,
Narodowe czytanie Dziadów...
Kategoria: Kultura,