Turniej Piłki Nożnej

Gmina | Sport i rekreacja |
Data publikacji: 1 sierpnia 2025

W niedzielę 27 lipca w Bratkowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty i Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia zorganizowany przez LZS Zryw Bratków.

Wiele emocji i niezapomnianych chwil towarzyszyło zarówno zawodnikom jak i kibicom. To czas kiedy młodzi piłkarze mogą zaprezentować swoje umiejętności na oczach lokalnej społeczności.

W rywalizacji wzięły udział 4 drużyny, a mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”. O zwycięstwie zadecydowała tabela końcowa i to, który zespół po zakończonych spotkaniach zgromadził na swoim koncie najlepszy dorobek punktowy.

Piękna pogoda sprawiła, że wszyscy zawodnicy musieli zostawić na boisku dużą ilość zdrowia oraz zaangażowania.
W przerwie pomiędzy meczami, można było oczywiście złapać chwilę oddechu, odpowiednio się nawodnić i uzupełnić energię zjadając pyszną kiełbaskę, karkówkę i boczek z grilla przygotowany przez gospodarzy turnieju.

Zwycięzcami tego dnia zostali zawodnicy KS Lech Ręczyn.

Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich drużyn!

Najnowsze aktualności

Kulinarne warsztaty w ramach p...

15 października seniorzy z Polski i Czech wz...

Kategoria: Kultura, Współpraca transgraniczna,

17 października 2025
Czytaj więcej

Dzień Seniora w RO 7...

16 października, w Domu Weselnym ALF odbyło...

Kategoria: Miasto, Okolicznościowe,

17 października 2025
Czytaj więcej

Sygnały alarmowe i komunikaty...

Sygnały alarmowe i komunikaty ostrzegawcze, ...

Kategoria: Bezpieczeństwo, Polecane,

17 października 2025
Czytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej i Dz...

15 października odbyło się spotkanie Sekcj...

Kategoria: Okolicznościowe,

16 października 2025
Czytaj więcej

Poradnik Bezpieczeństwa...

„Poradnik Bezpieczeństwa” to inicjatywa ...

Kategoria: Bezpieczeństwo, Społeczeństwo,

16 października 2025
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności