Bogatyńskie siatkarki w Miliczu
W dniach 8-9 marca zawodniczki UKS Libero Bogatynia uczestniczyły w XXVII Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Małgorzaty Glinki w Miliczu.
Nasze zawodniczki dzielnie rywalizowały z zespołami z największych ośrodków siatkarskich w Polsce. Zbierały cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje na zbliżającej się imprezie sezonu Mistrzostwach Polski w minisiatkówce Kinder Joy of moving, na której nie zabraknie ambitnych bogatynianek.
Od tego roku sekcja siatkówki UKS Libero Bogatynia staruje w rozgrywkach Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej, reprezentując gminę Bogatynia oraz cały powiat zgorzelecki na arenie lokalnej, regionalnej i ogólnopolskiej.
Szczegółowe wyniki na ukslibero.pl
—
źródło: UKS Libero
Najnowsze aktualności
I Bogatyński Rajd Górski „...
Kategoria: Turystyka,
Sesja Rady Miejskiej – 2...
Kategoria: Komunikaty, Polecane, Samorząd,
Zlikwidowane przejście dla pi...
Kategoria: Komunikaty, Miasto,
spotkanie autorskie z pisarzem...
Kategoria: Kultura,
Świadczenie ratownicze dla pa...
Kategoria: Gmina,