Bonus frekwencyjny dla gmin do 20 tys. mieszkańców
BONUS FREKWENCYJNY DLA GMIN DO 20 TYS. MIESZKAŃCÓW
250 TYS. ZŁ z przeznaczeniem na działalność kół gospodyń wiejskich i orkiestr dętych ZA FREKWENCJĘ PONAD 60% W WYBORACH
250 TYS. ZŁ z przeznaczeniem na lokalne kluby sportowe ZA FREKWENCJĘ PONAD 60% W WYBORACH
MILION ZŁ z przeznaczeniem na remizy DLA GMINY ZA NAJWIĘKSZĄ W POWIECIE FREKWENCJĘ W WYBORACH
MILION ZŁ z budżetu obywatelskiego na dowolny cel DLA GMINY ZA NAJWIĘKSZĄ W POWIECIE FREKWENCJĘ W WYBORACH
MINISTER ROLNICTWA I ROZWOJU WSI
/-/ Robert Telus

Najnowsze aktualności
Kreatywne warsztaty...
Kategoria:
Dzień Dziecka w sołectwie Wy...
Kategoria: Gmina, Integracja,
VI Powiatowe Zawody Młodzież...
Kategoria: Gmina, Okolicznościowe, Sport i rekreacja,
Pierwsza rocznica działalnoś...
Kategoria: Okolicznościowe,
Narodowe czytanie Dziadów...
Kategoria: Kultura,