Wiosna już jest!
„Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno, Ciebie pożegnamy, wiosnę powitamy!” 21 marca br. przedszkolaki z gminy Bogatynia pożegnały zimę i powitały upragnioną wiosnę.
W barwnym korowodzie, z Marzannami i grzechotkami, przy akompaniamencie Zakładowej Orkiestry Dętej Kopalni Węgla Brunatnego „Turów” przedszkolaki przemaszerowały ulicami miasta. Tradycyjnie już, pod bogatyńskim urzędem na dzieci czekała słodka niespodzianka, którą przygotowali: Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Aleksandra Ratajczak i Sekretarz Gminy Łukasz Roszkowski.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Najnowsze aktualności
Narodowe czytanie Dziadów...
Kategoria: Kultura,
Euroregion Cup 2026...
Kategoria: Gmina, Sport i rekreacja,
I Bogatyński Rajd Górski „...
Kategoria: Turystyka,
Sesja Rady Miejskiej – 2...
Kategoria: Komunikaty, Polecane, Samorząd,
Zlikwidowane przejście dla pi...
Kategoria: Komunikaty, Miasto,