Ray Greene Spring Tour 2024

Data publikacji: 23 kwietnia 2024
Ray Greene Spring Tour 2024

Kiedy

23 kwietnia 2024    
19:00 - 21:00

Rodzaj wydarzenia

Zapraszamy na wyjątkowy koncert do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury! Ray Greene Spring Tour 2024.

23 kwietnia 2024
godz. 19.00
sala widowiskowa BOK

Bilety w cenie 50 zł do nabycia na kupbilecik.pl oraz od piątku (5.04.) w kasach BOK.

Ray Greene, znakomity wokalista i puzonista zespołu Tower of Power oraz legendy gitary Carlosa Santany! Przygotujcie się na niezapomniane chwile przy dźwiękach soulu, R&B i funk, które inspirowały Raya przez całe jego życie. Jego najnowszy album „Stay” to kolekcja osobistych i poruszających piosenek, które zapewnią niezwykłe wrażenia muzyczne. Razem z Ray’em na scenie wystąpi pochodzący z Bogatyni, wspaniały młody wirtuoz gitary basowej Szymon „El Tornado” Justyński!

Więcej o artyście…
Urodzony i wychowany w stanie Georgia w głęboko zakorzenionych tradycjach muzycznych Kościoła Ewangelickiego oraz w cieniu wielu wielkich legend soulu i R&B naszych czasów, Ray Greene rozwijał swoją unikalną umiejętność wokalną w tym środowisku, absorbuje duchową pasję i doskonały kunszt muzyczny, który go otaczał. Przez całą swoją zróżnicowaną i innowacyjną karierę Ray Greene występował i nagrywał z takimi znakomitościami jak Aretha Franklin, bracia Isley i Natalie Cole, będąc również istotnym współtwórcą renomowanego zespołu soulowego Tower Of Power. Ray jest także kluczowym członkiem, wokalistą prowadzącym i puzonistą w zespole legendy gitary Carlosa Santany. Teraz, z nowym albumem zatytułowanym „Stay”, Ray Greene prezentuje swój fascynujący talent muzyczny, wylewając serce i duszę w zbiór głęboko osobistych i emocjonalnie poruszających piosenek, które doskonale reprezentują jego wyjątkowe zdolności artystyczne. „Stay” to album, który odwołuje się do czasów artystów takich jak Sam Cooke i Otis Redding, którzy w swoim podejściu do śpiewania klasycznego materiału emanowali taką mocą i determinacją. Ten projekt stawia pytanie: „co ci panowie robiliby, gdyby nadal byli z nami dzisiaj?” Ray Greene tłumaczy: „Muzyka soulowa leży u podstaw tego zbioru piosenek. Jednakże płyta jest także silnie zainspirowana przez artystów i muzyków z różnych gatunków i podgatunków muzyki soulowej i R&B. Znajdują się tu elementy improwizacji jazzowej, bluesa, muzyki gospel, popu, a nawet reggae. „Stay” jest kulminacją wszystkich tych stylów, które łączą się, by opowiedzieć wiele różnych historii życia, miłości i relacji.” Oprócz szeroko znanej umiejętności wokalnej, Ray Greene jest także profesjonalnym puzonistą, kierując sekcją dętą w zespole Tower Of Power przez wiele lat. Teraz, dzięki swojemu nowemu albumowi „Stay”, Ray stawia się w centrum uwagi jak nigdy dotąd: mistrzowskim solistą na czele albumu, który stanie się kamieniem milowym na wiele lat do przodu.

Ray Greene wystąpi z zespołem w składzie :
Fransois Johnson – keys
Szymon Justyński – bass
Jonas Vogelsang – gitar
Alex Bernath – drums

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury

Najnowsze aktualności

Zarządzenie nr 101/2024...

Zarządzenie nr 101/2024 Burmistrza Miasta i ...

Kategoria:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp-content/themes/Bogatynia - Template/templates/modules/top-news-sidebar.php on line 49

19 kwietnia 2024
Czytaj więcej

Ósmoklasistki z Działoszyna ...

Dnia 17 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół T...

Kategoria: Historia, Oświata,

19 kwietnia 2024
Czytaj więcej

„Międzynarodowy Dzień Ziem...

19 kwietnia 2024 r. o godzinie 9:30 w Bogaty...

Kategoria: Ekologia, Oświata, Współpraca transgraniczna,

18 kwietnia 2024
Czytaj więcej

XVII edycja programu Indeks St...

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przypo...

Kategoria: Oświata,

18 kwietnia 2024
Czytaj więcej

Ogłoszenie dotyczące wstrzym...

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu informuje,...

Kategoria: Biznes, Praca,

18 kwietnia 2024
Czytaj więcej
Zobacz więcej aktualności