Nowe centrum miasta na placu po byłym PKS-ie coraz bliżej
Jak poinformowała dziś wiceburmistrz ds. polityki regionalnej Aleksandra Ratajczak, decyzją nr 372/2021, Starosta Zgorzelecki zatwierdził projekt budowlany, udzielając tym samym pozwolenia na budowę, a dokładniej rzecz ujmując przebudowę placu manewrowego PKS na teren zieleni (wraz z wewnętrzną linią zasilającą elektroenergetyczną, przyłączem wodociągowym, kanalizacji sanitarnej i deszczowej) w Bogatyni.
To bardzo dobra dla nas wiadomość, bo oznacza, że w niedługim czasie rozpoczniemy roboty budowlane mające na celu stworzenie miejsca, gdzie mieszkańcy Bogatyni będą mogli zatrzymać się, usiąść i odpocząć.
Najnowsze aktualności
Dzień Dziecka w Szkole Podsta...
Kategoria: Okolicznościowe, Oświata,
Budowa Systemu Informacji Prze...
Kategoria: Samorząd,
Dzień Otwartych Domów Przys...
Kategoria: Domy przysłupowe, Miasto, Okolicznościowe, Polecane, Turystyka, Zabytki,
Nieodpłatne przekazanie sprz...
Kategoria: Oświata,
5 czerwca Urząd nieczynny...
Kategoria: Komunikaty, Urząd,