Jesteś tutaj: Strona główna / URZĄD / Sołectwa




BRATKÓW

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ BRATKÓW

1.  Marian Nieradka  - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
Bratków 3/2 , 59-916 Bogatynia tel. 502 539 892 adres e-mail: mariannieradka@wp.pl     

2. Jarosław Bihuniak,
3. Kamila Wasiucionek,
4. Robert Ludwik,
5. Dariusz Szatkowski,
6. Henryk Zawiślak,
7. Krzysztof Cisło.


BIAŁOPOLE

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ BIAŁOPOLE:

1.  Ewa Chorągwicka  - przewodnicząca Rady Sołeckiej/ Sołtys sołectwa,
Białopole ul. Leśna 12/4, 59-921 Sieniawka tel.: 607 317 395 adres e-mail: ewachoragwicka@vp.pl    

2. Zbigniew Chorągwicki,
3. Sylwia Płocharz.


DZIAŁOSZYN

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ DZIAŁOSZYN:

1. Jan Sadowski  - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
Działoszyn 175, 59-916 Bogatynia tel: 75 77 31 473, kom. 691 018 455, adres e-mail: jansad48@wp.pl

2. Krystyna Kryle,
3. Halina Radyk,
4. Marek Szymura,
5. Marek Olejarz,
6. Maria Bokrzyńska,
7. Jan Ilnicki.


JASNA GÓRA

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ JASNA GÓRA:

1. Krzysztof Legeżyński - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
Jasna Góra ul. Górska 38 tel: 510 101 826, adres e-mail  krzysiek_legezynski@o2.pl

2. Małgorzata Wójcicka- Milewska,
3. Barbara Gwizd,
4. Andrzej Hołubowicz,
5. Witold Czerniawski,
6. Tadeusz Poddębniak,

7. Katarzyna Ciupko.


KOPACZÓW

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ KOPACZÓW:

1. Mirosław Nowak  - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
ul.Główna 3/1,59-921 Sieniawka, tel.: 608 832 362, adres e-mail mireknowak1@o2.pl

2. Grzegorz Bednarek,
3. Halina Dobrowolska,
4. Wioleta Michalczyk,
5. Beata Kwolek,
6. Rafał Dobrowolski,
7. Zdzisław Spich.


KRZEWINA

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ KRZEWINA:

1. Elżbieta Bortnik  - przewodnicząca Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
Krzewina 30, 59-916 Bogatynia tel.: 669 349 578, adres e-mail ela.bortnik@gmail.com

2. Górecki Marian,
3. Jurczyński Dariusz,
4. Olenkiewicz Ewa,
5. Włosek Daiusz.


LUTOGNIEWICE

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ LUTOGNIEWICE:

1.  Modesta Świdnicka  - przewodniczący Rady Sołeckiej Lutogniewice/Sołtys sołectwa,
Lutogniewice 1, 59-916 Bogatynia, tel.: 75 77 18 236, adres e-mail: modestaswidnicka@onet.pl
2. Mirosława Wiszowska,
3. Kamila Arsan,
4. Beata Przygodzińska,
5. Mateusz Rybiński.


OPOLNO ZDRÓJ

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ OPOLNO ZDRÓJ:

1. Adam Chorążyczewski - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa ,
ul. Bogatyńska 24/5 , 59-922 Opolno Zdrój , tel.: 660 767 878 adres e-mail: tygrys184@autograf.pl

2. Monika Kozłowska,
3. Monika Sawicka,
4. Dniel Kiżuk,
5. Kamil Kowaliszyn,
6. Arkadiusz Świątnicki,
7. Mariusz Imielski.


POSADA

SKŁAD RADY SOŁECTWA POSADA:

1. Grażyna Staliś  - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
Posada 40, 59-916 Bogatynia tel.: 507 088 338, adres e-mail grazynastalis@o2.pl

2. Helena Chaber,
3. Agata Stachurska,
4. Janusz Drozdowski,
5. Mariusz Smolarek,
6. Małgorzata Sojka,
7. Anna Gęsicka. 


PORAJÓW

SKŁAD RADY SOŁECTWA PORAJÓW:

1. Tomasz Froński - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
Porajów ul. Wąska 9, 59-921 Sieniawka tel: 606 745 611,adres e-mail tomekf35@op.pl  

2. Bartosz Giza,
3. Kurasiewicz Aneta,
4. Stawicka Czerska Wenata,
5. Lenarcik Krzysztof,
6. Surma Wiesław,
7. Balcerzyk Siwik Dariusz.


SIENIAWKA

SKŁAD RADY SOŁECTWA SIENIAWKA:

1. Radosław Sawicki - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
ul. Kolejowa 1, 59-921 Sieniawka tel: 608 410 462 , adres e-mail radoslaw.sawicki@interia.pl

2. Grażyna Gołyga,
3. Małgorzata Milkowska,
4. Wiesława Trzonkowska,
5. Piotr Kiełbowicz,
6. Damian Siwak,
7. Anna Mądra.


WYSZKÓW - WOLANÓW

SKŁAD RADY SOŁECTWA WYSZKÓW-WOLANÓW:

1. Andrzej Dżulis - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
Wyszków 59, 59-916 Bogatynia tel.75 77 15 049, kom. 601 077 063, adres e-mail dzulisandrzej@interia.pl                 

2. Marta Bąkowska,
3. Grzegorz Kołodziej,
4. Irmina Rohatyńska,
5. Anna Wójcik.