Jesteś tutaj: Strona główna / URZĄD / Sołectwa




BRATKÓW

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ BRATKÓW

1.  Marian Nieradka  - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
Bratków 3/2 , 59-916 Bogatynia tel. 502 539 892 adres e-mail: mariannieradka@wp.pl     

2. Jarosław Bihuniak,
3. Kamila Wasiucionek,
4. Robert Ludwik,
5. Dariusz Szatkowski,
6. Henryk Zawiślak,
7. Krzysztof Cisło.


BIAŁOPOLE

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ BIAŁOPOLE:

1.  Ewa Chorągwicka  - przewodnicząca Rady Sołeckiej/ Sołtys sołectwa,
Białopole ul. Leśna 12/4, 59-921 Sieniawka tel.: 607 317 395 adres e-mail: ewachoragwicka@vp.pl   

2. Zbigniew Chorągwicki,
3. Dariusz Stanisław Ociepka.


DZIAŁOSZYN

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ DZIAŁOSZYN:

1. Ryszard Włos - przewodniczący Rady Sołeckiej / Sołtys sołectwa,

2. Leszek Baran
3. Marek Kuźniewski
4. Damian Olczyk
5. Anna Łukjanowicz
6. Tadeusz Dudkowski
7. Dariusz Wilczek


JASNA GÓRA

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ JASNA GÓRA:

1. Krzysztof Legeżyński - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
Jasna Góra ul. Górska 38 tel: 510 101 826, adres e-mail  krzysiek_legezynski@o2.pl

2. Andrzej Hołubowicz
3. Katarzyna Ciupko
4. Jan Żytko
5. Małgorzata Wójcicka-Milewska
6. Anna Stefaniak
7. Wiesław Mały


KOPACZÓW

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ KOPACZÓW:

1. Mirosław Nowak  - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
ul.Główna 3/1,59-921 Sieniawka, tel.: 608 832 362, adres e-mail mireknowak1@o2.pl

2. Zbigniew Brejwo
3. Halina Dobrowolska
4. Grzegorz Bednarek
5. Zdzisław Spich
6. Michał Kotik
7. Grażyna Pietrzak


KRZEWINA

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ KRZEWINA:

1. Monika Listkiewicz - przewodnicząca Rady Sołeckiej / Sołtys sołectwa,

2. Elżbieta Boryczewska
3. Dariusz Jurczyński
4. Dariusz Włosek
5. Monika Górecka
6. Sebastian Urbaniak


LUTOGNIEWICE

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ LUTOGNIEWICE:

1. Barbara Arsan - przewodnicząca Rady Sołeckiej Lutogniewice / Sołtys sołectwa,
Lutogniewice 1, 59-916 Bogatynia, tel.: 75 77 18 236, adres e-mail: modestaswidnicka@onet.pl

2. Emilia Dziętło
3. Ewa Danielec
4. Marlena Wojciechowska
5. Przemysław Miśkiewicz
6. Katarzyna Wiśniewska
7. Piotr Warsocki


OPOLNO ZDRÓJ

SKŁAD RADY SOŁECKIEJ OPOLNO ZDRÓJ:

1. Anna Wilczyńska - przewodnicząca Rady Sołeckiej / Sołtys sołectwa,

2. Daniel Kiżuk
3. Wiktor Szumiło
4. Artur Duda
5. Przemysław Kiślak
6. Monika Kozłowska
7. Elżbieta Lipniak


POSADA

SKŁAD RADY SOŁECTWA POSADA:

1. Grażyna Staliś  - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,
Posada 40, 59-916 Bogatynia tel.: 507 088 338, adres e-mail grazynastalis@o2.pl

2. Helena Chaber,
3. Agata Stachurska,
4. Janusz Drozdowski,
5. Mariusz Smolarek,
6. Małgorzata Sojka,
7. Anna Gęsicka. 


PORAJÓW

SKŁAD RADY SOŁECTWA PORAJÓW:

1. Mateusz Smosarski - przewodniczący Rady Sołeckiej/Sołtys sołectwa,

2. Anna Budzicz Malec
3. Joanna Sadowska
4. Bartosz Giza
5. Teofil Prokopowicz
6. Grzegorz Czerniakowski
7. Paulina Michalska


SIENIAWKA

SKŁAD RADY SOŁECTWA SIENIAWKA:

1. Edyta Dziedzina - przewodniczący Rady Sołeckiej / Sołtys sołectwa

2. Mirosława Szulga
3. Zenon Pacyna
4. Piotr Pelc
5. Monika Słomiak
6. Robert Smosarski
7. Jan Jankowski


WYSZKÓW - WOLANÓW

SKŁAD RADY SOŁECTWA WYSZKÓW-WOLANÓW:

1. Andrzej Dżulis  - przewodniczący Rady Sołeckiej / Sołtys sołectwa,
Wyszków 59, 59-916 Bogatynia tel.75 77 15 049, kom. 601 077 063, adres e-mail dzulisandrzej@interia.pl         

2. Irmina Rohatyńska
3. Magdalena Motyka
4. Anna Wójcik
5. Marcin Wójcik
6. Barbara Wnuk
7. Tomasz Sobczyk