Jesteś tutaj: Strona główna / SPORT / Wiadomości / Nowi partnerzy Football Academy Bogatynia
Nowi partnerzy Football Academy Bogatynia

7 Październik 2019

Po kilku miesiącach wewnętrznych rozmów między trenerami, spotkań, konsultacji, omawiania przeróżnych pomysłów i form współpracy nareszcie możemy z dumą ogłosić, że MAMY TO. We wrześniu manager Football Academy Bogatynia Wojciech Mikulski podpisał umowę o współpracy partnerskiej pomiędzy szkółką piłkarską FA Bogatynia, a przedszkolami z terenu miasta Bogatynia. 

Dyrektor Przedszkola nr 3 p. Bogumiła Lewczuk , Przedszkola nr 4 p. Elżbieta Mikicińska , Przedszkola nr 5 p. Marzena Konwent  i Przedszkola nr 6 p. Ewa Gorczyca  parafowały umowę, w której obie strony wspólnie ustalaliby zakres współpracy partnerskiej, polegający na wzajemnym wsparciu  w realizacji następujących celów:

  • propagowanie i organizowanie działalności sportowej wśród dzieci, organizowanie imprez sportowych dla dzieci i młodzieży,
  • stwarzanie utalentowanym sportowo dzieciom możliwości osiągania wysokiego poziomu sportowego,
  • wymiana myśli w sprawie szkolenia dzieci,
  • wspieranie dzieci w trudnej sytuacji finansowej,
  • wsparcie rzeczowe i osobowe w realizacji wspólnych przedsięwzięć,
  • wspólne działania marketingowe mające na celu kształtowanie  pozytywnego wizerunku podmiotów umowy

Jak podkreślają obie strony, podpisanie umowy ma charakter formalny, ponieważ szkółka piłkarska Football Academy Bogatynia  od kilku lat ściśle współpracuje z przedszkolami, organizując cykliczne spotkania, podczas których zaszczepiany jest duch sportu. Mamy nadzieję, że umowy podpisane przez partnerów przyczynią się do zwiększenia aktywności naszych małych pociech. Nie od dziś wiadomo, że wielkim problemem współczesnych czasów jest brak ruchu wśród najmłodszych. Zmieniamy to i wysyłamy dzieciaki na boiska! Należy podkreślić, że w tym momencie jako jedyni prowadzimy treningi dla najmłodszych przedszkolaków, zaczynając zabawę już z czterolatkami. Ale to nie wszystko. W planach mamy naprawdę ciekawe projekty, które wprowadzą nowe standardy i sprowadzą na boiska najmłodszych zawodników. Już niedługo wprowadzamy kolejny program dla dzieci. Szczegóły wkrótce. Będzie to prawdziwa bomba i nowatorskie podejście do piłki nożnej.  Już zapraszamy do udziału dzieci wraz z rodzicami.

Cieszymy się i bardzo dziękujemy dyrekcji przedszkoli za otwarte serca i troskę o swoich podopiecznych. Ze swojej strony deklarujemy profesjonalizm, zaangażowanie i ciężką pracę. FA Bogatynia to w tym momencie ponad setka aktywnych sportowo dzieciaków, ale szczerze mówiąc - chcemy więcej. Wiemy jak to robić, dlatego wszystkich zachęcamy do wstąpienia w szeregi FOOTBALL ACADEMY BOGATYNIA.

FA Bogatynia

« Luty »
pn wt sr cz pt so nd
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1