Jesteś tutaj: Strona główna / SPORT / Wiadomości / Burmistrz wręczył nagrody i stypendia sportowe




Burmistrz wręczył nagrody i stypendia sportowe

4 Wrzesień 2019

3 września w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbyło się wręczenie wyróżnień, nagród i stypendiów Burmistrza Bogatyni najlepszym sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym naszej gminy.

Burmistrz Wojciech Błasiak oraz wiceburmistrz Bożena Wojciechowska pogratulowali zebranym osiągnięć, życzyli wielu dalszych sukcesów i podziękowali za promocję Bogatyni na sportowych arenach różnych szczebli.

Osoby, które (zgodnie z Uchwałą Nr XXIX/215/16 Rady Miejskiej w Bogatyni) otrzymały nagrody i wyróżnienia sportowe w 2019 roku:

NAGRODY SPORTOWE:

I. Ludowy Klub Sportowy „Pogoń” Markocice
1. Kazimierz Kopiec, Bogatynia - nagroda dla działacza
2. Mariusz Omelański, Bogatynia - nagroda dla działacza
3. Sebastian Mikulski, Bogatynia - nagroda dla działacza

II. Ludowy Klub Sportowy „Zjednoczeni” Porajów - Kopaczów:
4. Jacek Cichocki, Bogatynia - nagroda dla działacza
5. Tomasz Wieliczko, Bogatynia - nagroda dla działacza
6. Tomasz Korniak, Porajów - nagroda dla działacza

III. Uczniowski Klub Sportowy „El-Tur przy SP Nr 3” w Bogatyni:
7. Piotr Goluch, Lubin - nagroda dla działacza i trenera
8. Jakub Żeberski, Wrocław - nagroda dla trenera
9. Witold Jarosz, Bogatynia - nagroda dla działacza i trenera
10. Joanna Pietryk, Zgorzelec - nagroda dla zawodnika

IV. Miejski Klub Sportowy „Granica”:
11. Jakub Zaborek, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
12. Szymon Płowuszyński, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
13. Michał Młodzianowski, Bogatynia- nagroda dla zawodnika

V. Klub Sportowy „Grom”:
14. Tomasz Wapniarczuk, Bogatynia - nagroda dla działacza
15. Artur Kochanowski, Bogatynia - nagroda dla działacza
16. Kornelia Darłak, Bogatynia - nagroda dla działacza
17. Maciej Wapniarczuk, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
18. Łukasz Mikuć, Bogatynia - nagroda dla zawodnika

VI. Międzyszkolny Klub Sportowy „Szerszeń”:
19. Jakub Arnista, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
20. Gabriela Jakiel, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
21. Sylwia Piechurska, Bogatynia - nagroda dla zawodnika

VII. Uczniowski Klub Sportowy „Libero”:
22. Wiktoria Miemczok-Grzesiak, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
23. Natalia Sala, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
24. Anna Litwa, Bogatynia - nagroda dla zawodnika

WYRÓŻNIENIA SPORTOWE:

I. Uczniowski Klub Sportowy „Patomswim”:
1. Karolina Polak
2. Iga Szczotka
3. Bartosz Kołodziej
4. Borys Remian
5. Martyna Fuławka
6. Ania Listkiewicz
7. Nina Frankiewicz
8. Julia Słupecka
9. Aleksander Peremicki

Osoby, które (zgodnie z Uchwałą Nr XXIX/215/16 Rady Miejskiej w Bogatyni) otrzymały w 2019 roku stypendia sportowe:

I. Klub Sportowy „Grom”:
1. Kamil Samelski, Bogatynia
2. Maciej Wapniarczuk, Bogatynia
3. Łukasz Mikuć, Bogatynia
4. Aleksandra Soroka, Bogatynia
5. Emilia Kaszycka, Bratków
6. Olivier Twardziszewski, Bogatynia
7. Izabela Stachurska, Posada

II. Uczniowski klub Sportowy „El-Tur SP 3” Bogatynia
8. Hanna Pietryk, Zgorzelec
9. Joanna Pietryk, Zgorzelec
10. Aleksandra Czarniecka, Bogatynia
11. Krzysztof Łukasiewicz, Legnica
12. Wiktoria Olszewska, Bogatynia

III. Uczniowski Klub Sportowy „Szerszeń”:
13. Nikola Żygadło, Sieniawka
14. Magdalena Pawłowska, Bogatynia
15. Karol Kaczor, Bogatynia
16. Zuzanna Wrzesińska, Hradek nad Nisou
17. Filip Romanowski, Jasna Góra

IV. Uczniowski Klub Sportowy „Smecz” Bogatynia:
18. Oliwia Lorek, Bogatynia
19. Natalia Kazimierska, Bogatynia
20. Mateusz Bogusiewicz, Bogatynia
21. Mikołaj Zdybel, Bogatynia
22. Oliwia Grass, Bogatynia
23. Agnieszka Chojnacka, Bogatynia
24. Kacper Krawczyk, Bogatynia
25. Wojciech Pająk, Bogatynia

« Grudzień »
pn wt sr cz pt so nd
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5