Jesteś tutaj: Strona główna / BOGATYNIA / Aktualności / Kobieta ma tyle lat, na ile zasługuje
Kobieta ma tyle lat, na ile zasługuje

12 Marzec 2019

W dniu 6 marca 2019 roku gościliśmy w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Bogatyni Elżbietę Kalwasińską, managera Oriflame. Spotkanie zostało zorganizowane pod hasłem: Kobieta ma tyle lat, na ile zasługuje . Słynny cytat Coco Chanel miał być bodźcem do refleksji czy należycie dbamy o zdrowie. 

W prelekcji pani Elżbieta wielokrotnie podkreślała jak ważne jest, by pamiętać o holistycznym podejściu do naszego organizmu. Równowagę pozwala zachować w takim samym stopniu: dobre odżywianie, ruch, suplementacja, a także higiena psychiczna. W naszych wysiłkach mogą nas wesprzeć produkty Wellness.

Pani Kalwasińska zróciła uwagę na linię Wellness by Oriflame przygotowaną z myślą o osobach, które chcą dbać nie tylko o piękny wygląd, ale również o zdrowie i nienaganną sylwetkę. Spotkanie o zdrowiu i urodzie z okazji Dnia Kobiet dopełniła degustacja produktów takich jak: owocowe koktajle proteinowe, batony i dania, które pomagają dbać o sylwetkę. Uczetniczki imprezy miały możliwość wykonania analizy składu ciała, a na zakończenie wszystkie panie otrzymały małe upominki.

Biblioteka jest otwarta na takie ciekawe spotkania, ale w dbaniu o zdrowie mogą pomóc, oprócz takich prelekcji, także książki. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego księgozbioru. W tej tematyce posiadamy np.: „Dieta Raw Food: 20-dniowe kompleksowe oczyszczanie organizmu”, „Ciałoterapia”, „YEStem kobietą!”, „Niezwykłe dziewczyny:  rak nie odebrał im marzeń”, „Detoks cukrowy :  jak stracić na wadze, dobrze się czuć i młodziej wyglądać”.