Jesteś tutaj: Strona główna / SPORT / Wiadomości / 18 medali dla Patomswim




18 medali dla Patomswim

4 Październik 2018

W minioną, słoneczną niedzielę najlepsi bogatyńscy pływacy wybrali się na „XVIII Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry”.

Blisko 100-tka zawodników z 12 klubów ścigała się na dystansie 50-metrowym we wszystkich czterech stylach, wśród nich 10-osobowa reprezentacja z Bogatyni. Były to pierwsze zawody po wakacjach mające na celu sprawdzić formę zawodników po miesiącu treningów.

Wyniki osiągnięte w trakcie rywalizacji na jeleniogórskim basenie napawają optymizmem a ilość miejsc na podium oraz rekordów życiowych zdecydowanie zaskoczyła nie tylko zawodników.

Najlepsze wyniki osiągali:

Martyna Fuławka  (2008)
1 miejsce na 50m stylem grzbietowym (45,01s)
1 miejsce st. klasycznym (50,31s)
2 miejsce st. dowolnym (39,87s)

Borys Remian  (2008)
4 miejsce st. grzbietowym (43,62s)
2 miejsce st. klasycznym (52,25s)
3 miejsce st. dowolnym (37,94s)

Bartosz Kołodziej  (2007)
3 miejsce st. motylkowym (40,22s)
2 miejsce st. grzbietowym (40,32s)
2 miejsce st. dowolnym (35,49s)

Aleksander Peremicki  (2007)
2 miejsce st. klasycznym (46,48s)
6 miejsce st. dowolnym (38,47s)

Julia Słupecka  (2007)
7 miejsce st. klasycznym (48,17s)
11 miejsce st. dowolnym (36,83s)

Karolina Polak (2006)
4 miejsce st. motylkowy (47,49s)
4 miejsce st. grzbietowym (40,14s)
3 miejsce st. dowolnym (32,87s)

Iga Szczotka  (2005)
2 miejsce st. motylkowym (38,87s)
1 miejsce st. klasycznym (41,08s)
3 miejsce st. dowolnym (34,91s)

Michał Fuławka  (2005)
4 miejsce st. klasycznym (47,57s)
9 miejsce st. dowolnym (41,98s)

Jakub Gnacy  (2004)
3 miejsce st. grzbietowym (34,04s)
3 miejsce st. dowolnym (29,88s)

Aleksandra Bem  (2003)
1 miejsce st. klasycznym (41,94s)
1 miejsce st. dowolnym (34,31s)

Ponadto w klasyfikacji „najlepszy zawodnik/zawodniczka”  zawodów w swoich kategoriach za dwa najbardziej wartościowe wyniki zostali wyróżnieni:

Martyna Fuławka  (kat. 2008 i młodsi)

Iga Szczotka  (kat. 2005-2004)

Ola Bem  (kat. 2003 i starsi)

Borys Remian  (kat. 2008 i młodsi)

Bartosz Kołodziej  (kat. 2007-2006)

Jakub Gnacy  (kat. 2005-2004)

GRATULUJEMY!!!

« Październik »
pn wt sr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 32 1 2 3