Jesteś tutaj: Strona główna / URZĄD / Komunikaty / II nabór wniosków na dofinansowanie przedsięwzięć polegających na zmianie systemu ogrzewania
II nabór wniosków na dofinansowanie przedsięwzięć polegających na zmianie systemu ogrzewania

2 Lipiec 2018

Na podstawie uchwały nr LXVII/558/17 Rady Miejskiej Bogatyni z dnia 28 Listopada 2017 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu udzielania dotacji celowych osobom fizycznym oraz wspólnotom mieszkaniowym ze środków budżetu Gminy Bogatynia w ramach programu "Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego"  Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia ogłasza II nabór wniosków na dofinansowanie zadania związanego z ograniczeniem niskiej emisji poprzez zmianę systemu ogrzewania.

 

Wniosek wraz z załącznikami należy składać w terminie do 30.09.2018r. w formie papierowej na druku załączonym do ogłoszenia w UMiG w Bogatyni przy ul. Daszyńskiego 1 pokój nr 5 (kancelaria) w godzinach urzędowania.

Wnioski można również pobrać w budynku UMiG w Bogatynia przy ul. 1 Maja 29 pokój nr 3b. Nie dopuszcza się składania wniosków za pośrednictwem internetu lub faksu.

Jedna osoba może złożyć tylko jeden wniosek na jedną nieruchomość.

Wniosek <kliknij>
Wzór wniosku <kliknij>