Jesteś tutaj: Strona główna / URZĄD / Komunikaty / Nagrody i stypendia sportowe 2018




Nagrody i stypendia sportowe 2018

18 Czerwiec 2018

W związku z ogłoszonym naborem wniosków oraz zgodnie z Uchwałą Nr XXIX/215/16 Rady Miejskiej w Bogatyni z dnia 26 lutego 2016 roku w sprawie okresowych stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień przyznawanych przez Gminę Bogatynia za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym, Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia informuje, iż za osiągnięte wyniki sportowe zostały przyznane stypendia oraz nagrody dla niżej wymienionych osób:

 

Wykaz osób otrzymujących nagrody sportowe w 2018 roku

NAGRODY SPORTOWE OTRZYMUJĄ:

I. Wędkarski Klub Sportowy „Kormoran”:
1. Jerzy Przetacznik, Bogatynia - nagroda dla trenera
2. Teresa Nowak, Bogatynia - nagroda dla działacza
3. Krystyna Przetacznik, Bogatynia - nagroda dla działacza

II. Stowarzyszenie Sportowe „Gladiator”:
4. Natalia Grzyb, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
5. Gabriela Bregin, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
6. Bartosz Kowalski, Bogatynia - nagroda dla zawodnika

III. Uczniowski Klub Sportowy „El-Tur przy SP Nr 3” w Bogatyni:
7. Piotr Goluch, Lubin - nagroda dla trenera
8. Jakub Żeberski, Wrocław - nagroda dla trenera
9. Witold Jarosz, Bogatynia - nagroda dla działacza

IV. Klub Sportowy „Rackets”:
10. Dariusz Podgórski, Bogatynia - nagroda dla działacza
11. Tomasz Gawryluk, Zgorzelec - nagroda dla działacza
12. Wiesław Paszkiewicz, Bogatynia - nagroda dla działacza

V. Uczniowski Klub Sportowy „Smecz”:
13. Jakub Zdybel, Bogatynia - nagroda dla działacza
14. Dariusz Olechnik, Bogatynia - nagroda dla działacza
15. Dawid Patrzałek, Bogatynia - nagroda dla działacza

VI. Miejski Klub Sportowy „Granica”:
16. Tomasz Stefanek, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
17. Michał Stefanek, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
18. Kacper Oleksik, Bogatynia - nagroda dla zawodnika

VII. Klub Sportowy „Grom”:
19. Tomasz Wapniarczuk, Bogatynia - nagroda dla działacza
20. Joanna Klemens, Bogatynia - nagroda dla działacza
21. Kornelia Darłak, Bogatynia - nagroda dla działacza

VIII. Uczniowski Klub Sportowy FA Bogatynia:
22. Wojciech Mikulski, Bogatynia - nagroda dla trenera
23. Wojciech Walczak, Bogatynia - nagroda dla trenera
24. Paweł Wiśniewski, Bogatynia - nagroda dla trenera

IX. Międzyszkolny Klub Sportowy „Szerszeń”:
25. Magdalena Pawłowska, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
26. Denis Wójcik, Sieniawka - nagroda dla zawodnika

X. Bogatyński Klub Motorowy „Cross”:
27. Marek Gmyrek, Bogatynia - nagroda dla działacza
28. Kamil Gmyrek, Bogatynia - nagroda dla zawodnika
29. Oskar Gmyrek, Bogatynia - nagroda dla zawodnika

XI. Uczniowski Klub Sportowy „Patomswim”:
30. Robert Sławiński, Bogatynia - nagroda dla działacza
31. Sławomir Bialic, Bogatynia - nagroda dla działacza
32. Olga Szczotka, Bogatynia - nagroda dla zawodnika

XII. Ludowy Klub Sportowy „Zjednoczeni” Porajów - Kopaczów
33. Jacek Cichocki, Bogatynia - nagroda dla działacza
34. Grzegorz Szewczyk, Sieniawka - nagroda dla działacza
35. Grzegorz Ratajczyk, Bogatynia - nagroda dla działacza

XIII. Ludowy Klub Sportowy „Pogoń” Markocice
36. Jakub Figielek, Bogatynia - nagroda dla działacza
37. Sebastian Mikulski, Bogatynia - nagroda dla działacza
38. Kazimierz Kopiec, Bogatynia - nagroda dla działacza

=============================================================

Wykaz osób otrzymujących w 2018 roku stypendia sportowe

I. Uczniowski Klub Sportowy „EL-TUR przy SP Nr 3” w Bogatyni:
1. Aleksandra Czarniecka, Bogatynia
2. Krzysztof Łukasiewicz, Legnica
3. Tomasz Jankowiak, Polkowice
4. Michał Abdella Elnour, Bogatynia
5. Szymon Dryja, Bogatynia
6. Wojciech Jakubowski, Polkowice
7. Wiktoria Olszewska, Bogatynia
8. Dominik Szantyka, Bogatynia
9. Szymon Jarosz, Bogatynia
10. Joanna Pietryk, Zgorzelec
11. Hanna Pietryk, Zgorzelec

II. Uczniowski Klub Sportowy „Smecz”
12. Rafał Jakiel, Bogatynia
13. Ewelina Olechnik, Bogatynia
14. Oliwia Lorek, Bogatynia
15. Natalia Kazimierska, Bogatynia
16. Mateusz Bogusiewicz, Bogatynia
17. Jakub Twerd, Bogatynia
18. Amelia Burbo, Bogatynia
19. Mikołaj Zdybel, Bogatynia
20. Goran Burbo, Bogatynia
21. Oliwia Grass, Bogatynia
22. Agnieszka Chojnacka, Bogatynia

III. Klub Sportowy „Grom”:
23. Kamil Samelski, Działoszyn
24. Maciej Wapniarczuk, Bogatynia
25. Michał Ostrowski, Bogatynia
26. Łukasz Mikuć, Bogatynia
27. Wiktoria Cicholska, Bogatynia
28. Aleksandra Soroka, Bogatynia
29. Emilia Kaszycka, Bogatynia
30. Mateusz Hurlak, Jasna Góra
31. Kacper Cichowicz, Bogatynia

IV. Międzyszkolny Klub Sportowy „Szerszeń”:
32. Nikola Żygadło, Sieniawka
33. Anna Dworak, Bogatynia
34. Magdalena Pawłowska, Bogatynia
35. Karol Kaczor, Bogatynia

V. Uczniowski Klub Sportowy „Patomswim”:
36. Olga Szczotka, Bogatynia