Jesteś tutaj: Strona główna / KULTURA / Wiadomości kulturalne / Klub Nauczycielski „Izis” na sesji Rady Miejskiej
Klub Nauczycielski „Izis” na sesji Rady Miejskiej

7 Czerwiec 2018

30 maja Panie z zespołu wokalnego „Izis” uczestniczyły w sesji Rady Miejskiej, podczas której Burmistrz Andrzej Grzmielewicz złożył im gratulacje i wyrazy uznania za zdobycie I miejsca w Otwartym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Bogatyni w kategorii grup wokalno-instrumentalnych.

 

 

W treści podziękowania:

Dziękujemy za poświęcony czas, za ogromne zaangażowanie w życie kulturalne naszej gminy, a także za życzliwość i serdeczność wobec społeczności. Dziękujemy za przekazywanie wartości patriotycznych, za krzewienie kultury języka polskiego oraz za wieloletnią działalność na wielu płaszczyznach sprzyjających rozwojowi naszej Gminy.
Życzymy wytrwałości i determinacji, aby nie zabrakło Paniom siły i wiary, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech aktywność społeczna będzie dla Pań powodem do dumy, radości i źródłem satysfakcji. Życzymy zdrowia, radości i szczęścia na każdy dzień.
Z wyrazami szacunku i uznania

Przewodniczący Rady Miejskiej - Krzysztof Peremicki,
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia - Andrzej Grzmielewicz

Podziękowania w imieniu zespołu wokalnego „Izis” złożyła Wanda Trojanowska - prezes klubu. Prezentując dorobek klubu podkreśliła bogaty repertuar zespołu, który przygotowuje programy artystyczne z okazji różnych uroczystości klubowych i środowiskowych. W tym roku, w 100-lecie Niepodległości, klub realizuje projekt: Barwy, zapachy i smaki Ojczyzny .

Podkreśliła, że najwięcej środków finansowych klub otrzymuje z Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia. Szczególne podziękowania skierowała do Burmistrza Andrzeja Grzmielewicza dziękując za wsparcie działalności klubu.

Przyjemnie jest działać, kiedy wokół siebie spotyka się ludzi życzliwych i rozumiejących ideę społeczeństwa obywatelskiego.

« Kwiecień »
pn wt sr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5