Jesteś tutaj: Strona główna / SPORT / Wiadomości / SP 3 Bogatynia znowu wygrała halówkę




SP 3 Bogatynia znowu wygrała halówkę

16 Kwiecień 2018

10 kwietnia na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni rozegrane zostały Mistrzostwa Miasta i Gminy Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wystartowało 6 szkół z terenu Gminy Bogatynia.

 

Drużyny podzielone zostały na 2 grupy, w których rozegrano mecze "każdy z każdym", następnie odbyły się półfinały i mecze o medale.

Wszystkie spotkania były bardzo zacięte i dostarczyły wielu niezapomnianych emocji ich uczestnikom.

Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsi okazali się chłopcy z bogatyńskiej „Trójki”, którzy w finale pokonali SP Porajów aż 5:1.

Podczas dekoracji, całkowicie zasłużenie mogli wznieść w geście triumfu puchar i złote krążki, które otrzymali z rąk organizatorów.

Na drugim miejscu zameldowali się młodzi zawodnicy Szkoły Podstawowej w Porajowie i dzięki temu mogli cieszyć się ze „srebra”.

Brązowe medale zdobyli uczniowie z Działoszyna, a najbardziej nielubiane 4 miejsce przypadło zawodnikom z SP 1 Bogatynia.

W meczu o 5 miejsce młodzi piłkarze SP 5 Bogatynia pokonali Opolno 3:2.

Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni.

Mistrzostwa Miasta i Gminy w Halowej Piłce Nożnej Szkół Podstawowych:

Grupa A
SP Działoszyn - SP Opolno (5:0)
SP 3 Bogatynia - SP Działoszyn (6:0)
SP 3 Bogatynia - SP Opolno (8:0)

Grupa B
SP 1 Bogatynia - SP 5 Bogatynia (3:1)
SP 1 Bogatynia - SP Porajów (0:1)
SP 5 Bogatynia - SP Porajów (1:2)

Półfinały
SP 3 Bogatynia - SP 1 Bogatynia (1:1) karne (1:0)
SP Porajów - SP Działoszyn (3:0)

O 5 miejsce
SP Opolno - SP 5 Bogatynia (2:3)

O 3 miejsce
SP 1 Bogatynia - SP Działoszyn (1:1) karne (1:2)

Finał
SP 3 Bogatynia - SP Porajów (5:1)

Tabela końcowa:
1. SP 3 Bogatynia
2. SP Porajów
3. SP Działoszyn
4. SP 1 Bogatynia
5. SP 5 Bogatynia
6. SP Opolno
 
SP 3 Bogatynia  - Skorupa Mateusz, Iwanowski Mateusz, Kapciak Marcel, Dejniak Maksymilian, Zieniewicz Kuba, Nalepka Bartłomiej, Laga Dawid, Rogulski Wiktor.
Opiekun: Walczak Andrzej.

SP Porajów - Danieluk Igor, Jakstrzębski Wiktor, Kurantowicz Dawid, Latawiec Damian, Milkowski Szymon, Dębek Mateusz, Skrobisz Adrian, Szantyka Jakub, Staniszewski Filip, Majewski Filip.
Opiekun: Krzos Tomasz.

SP Działoszyn - Kosiński Igor, Tatarczak Daniel, Witkowski Aleks, Płuciennik Olaf, Winiecki Szymon, Szemiel Szymon, Żuk Raul, Proch Filip, Czerniak Antonina.
Opiekun: Michalik Bogdan.

SP 1 Bogatynia - Kudzia Kacper, Mirek Michał, Kowalczyk Piotr, Piórkowski Bartłomiej, Szymański Maksymilian, Majewski Oktawian, Puła Bartosz, Popiol Alan, Stempniewski Hubert, Jackowiak Konrad.
Opiekun: Panfil Jacek.

SP 5 Bogatynia - Fijałkowski Wojciech, Janiak Cyprian, Chudyba Jakub, Szymański igor, Nosidlak Wojciech, Jochym Michał, Rohatyński Michał, Guła Alicja, Skóra Fabian, Ampulski Dominik, Fusiński Damian.
Opiekun: Wiśniewski Paweł.

SP Opolno - Muzyk Patryk, Gwóźdź Patryk, Małkiewicz Damian, Wołowski Aleks, Kozłowski Hubert, Golasowski Szymon, Buczek Natalia, Siemaszko Karol, Gołąb Daniel, Rogowski Brajan.
Opiekun: Mielnik Paweł.

Organizator Imprez Międzyszkolnych
mgr Wojciech Mikulski

 

 

« Listopad »
pn wt sr cz pt so nd
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2