Jesteś tutaj: Strona główna / BOGATYNIA / Aktualności / Sesja Rady Miejskiej - 01.03.2018
Sesja Rady Miejskiej - 01.03.2018

2 Marzec 2018

W czwartek 1 marca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni odbyła się kolejna sesja Rady Miejskiej. Rozpoczęła się ona od minuty ciszy, gdyż 1 marca to Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Jednym z punktów obrad Rady Miejskiej była informacja na temat funkcjonowania Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania. Na wstępie tego punktu zaprezentował się nowy Zarząd spółki w osobach Jolanty Nietrzeba-Marcinonis – Prezesa Zarządu oraz Radosława Niementowskiego - Członka Zarządu, Dyrektora ds. Ekonomiczno-Komunalnych. Pani Prezes mówiła między innymi o sytuacji kadrowej spółki.

W dalszej części sesji Radni podjęli szereg uchwał dotyczących wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku trybu przetargowego i zawarcie kolejnej umowy dzierżawy, czy też w sprawie wprowadzenia zmian budżetu gminy na 2018 rok.

Podczas sesji poruszany był również temat połączenia Liceum Ogólnokształcącego im M. Skłodowskiej – Curie z Zespołem Szkół Zawodowych im. Św. Barbary w Bogatyni - Materiał TUTAJ

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.