Jesteś tutaj: Strona główna / SPORT / Wiadomości / Ogólniak i Górnik walczyły pod siatką
Ogólniak i Górnik walczyły pod siatką

8 Listopad 2017

Na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul.Sportowej w Bogatyni rozegrane zostały Mistrzostwa Bogatyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców. W zawodach, które rozegrano 7 listopada, uczestniczyły dwie bogatyńskie szkoły - Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Zawodowych.

W rywalizacji dziewcząt mecz na swoją korzyść rozstrzygnęły dziewczyny z Górnika, które wygrały 2:0. Dzięki temu w następnym roku mogą dumnie nazywać się Mistrzyniami Bogatyni w Siatkówce.

Troszkę większych emocji dostarczył pojedynek chłopców, choć i tutaj lepsi okazali się również reprezentanci Górnika, którzy wygrali wszystkie trzy sety i na koniec unieśli w geście triumfu puchar za Mistrzostwo Bogatyni w Siatkówce Szkół Ponadgimnazjalnych.

Mistrzowie, czyli żeńska i męska reprezentacja ZSZ reprezentować będą naszą gminę na Mistrzostwach Powiatu, które rozegrane zostaną w Zgorzelcu.

DZIEWCZĘTA
ZSZ Bogatynia - LO Bogatynia (2:0)

ZSZ Bogatynia
Wiktoria Brendowska, Aleksandra Jurczyńska, Sylwia Nobik, Małgorzata Maciocha, Alicja bałąjewicz, Oliwia Wasilewska, Aleksandra Płocharz, Nikola Piela, Oliwia sokołowska.
Opiekun: Lisiak Michał.

LO Bogatynia
Ewelina Olechnik, Roksana Prądzyńska, Magdalena Budzińska, Marta Gościniak, Martyna rabiej, Aleksandra Bednarek.
Opiekun: Olek Andrzej.

CHŁOPCY
ZSZ Bogatynia - LO Bogatynia (3:0)

ZSZ Bogatynia
Arkadiusz Młynarczyk, Szymon Czap, Kamil Raczyński, Tomasz Kościaniuk, Dawid Ciupa, Kacper Gurak, Tomasz Stefanek, Remigiusz Spich, Mateusz Włodarczyk, Kacper Iwanicki.
Opiekun: Lisiak Michał.

LO Bogatynia
Przemysław Małek, Hubert Nych, Michał Mendziuk, Mikołaj Sojka, Norbert Gudełajski, Ksawier Kuźniewski, Bartosz Konieczny, Adrian Witkowski, Michał Małkiewicz, Emil Tomaszewski.
Opiekun: Olek Andrzej

Organizator Imprez Międzyszkolnych
Wojciech Mikulski

 

 

« Grudzień »
pn wt sr cz pt so nd
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6