Jesteś tutaj: Strona główna / KULTURA / Wiadomości kulturalne / 10-lecie Klubu Nauczycielskiego Izis
10-lecie Klubu Nauczycielskiego Izis

24 Październik 2017

Żyć barwnie z uśmiechem i pasją! To motto, którym kieruje się Klub Nauczycielski Izis, od 10 lat aktywnie i prężnie działając. 20 października Klub obchodził okrągły Jubileusz 10-lecia istnienia, z tej okazji zorganizowano wspaniałą uroczystość.

Spotkanie rozpoczął program artystyczny przygotowany przez członkinie Klubu. Kreatywność, różnorodność i ogromne zaangażowanie sprawiły, iż program prezentował wysoki poziom, zachwycając publiczność. By w jak najlepszy sposób pokazać wieloletnią działalność Klubu przedstawiono również prezentacje multimedialną. Przez 10 lat zorganizowano: szereg wyjazdów i wycieczek, warsztatów, spotkań integracyjnych, wieczorów poetyckich oraz wiele innych ciekawych inicjatyw.

Po występach artystycznych nadszedł czas na część oficjalną uroczystości, podczas której nie zabrakło podziękowań i gratulacji.

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Andrzej Grzmielewicz złożył życzenia wdzięczności i uznania za całokształt wieloletniej działalności, a także dziękował za dotychczasową aktywność. Goście zabierając głos życzyli kolejnych  wspaniałych lat dalszej tak aktywnej pracy. Zaznaczano również, iż te 10 lat to okres bardzo owocny, a wszelkie inicjatywy Klubu zawsze spotykają się z pozytywnym odzewem ze strony społeczności lokalnej.

Szczególne słowa uznania oraz podziękowania, zarówno zaproszeni goście, jak i członkinie Klubu kierowali w stronę Pani Wandy Miłopolskiej-Trojanowskiej Prezes Klubu Nauczycielskiego „Izis”, która od 10 lat kieruje zespołem.

Jubileuszowe uroczystości były również doskonałą okazją, aby przekazać podziękowania osobom, które na co dzień wspierają Klub oraz z nim współpracują. Podziękowania otrzymali: samorządowcy, osoby zaprzyjaźnione i współpracujące z Klubem, a także przedstawiciele organizacji i stowarzyszeń.

W trakcie zabawy dużym zainteresowaniem cieszył się również konkurs na najpiękniejszy kapelusz. Członkinie wykazały się ogromną pomysłowością i talentem, poza barwnymi i oryginalnymi kapeluszami, wśród członkiń można było również dostrzec ich tradycyjne fasony.

Uroczystość zakończyła się wspólnym biesiadowaniem i zabawą.

Wszystkim członkiniom Klubu Nauczycielskiego „Izis” składamy serdeczne życzenia samych pogodnych dni w życiu, ogromnego optymizmu na co dzień oraz niesamowitych wrażeń, satysfakcji i zadowolenia z prowadzonych działań.

 

 

 

 

« Październik »
pn wt sr cz pt so nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 32 1 2 3