Jesteś tutaj: Strona główna / BOGATYNIA / Aktualności / Wakacje z SKG "Amarylis"
Wakacje z SKG "Amarylis"

11 Październik 2017

Drodzy czytelnicy minęły wakacje czas urlopów i odpoczynku, czas wracać do szarej rzeczywistości. W tym roku Stowarzyszenie Koła Gospodyń "Amarylis" podczas wakacji plan wypoczynku spełniło na 100%.

W lipcu zorganizowaliśmy wyjazd rodzinny do OW "Trzy Jeziora" do Wielenia, tam mały czy duży uczestnik znalazł coś dla siebie. Panie korzystały ze SPA, jacuzzi, masaży, Panowie ze sportów wodnych, a dzieci korzystały ze wszystkiego.

W sierpniu był 9 dniowy wyjazd dzieci do Karpacza. Dzieci miały 9 dni wypełnione zabawą oraz zwiedzaniem miasteczka i okolicy. Zwiedziły między innymi:
- multimedialną wystawę klocków Lego
- skocznię Orlinek
- dziki wodospad
- zaporę na Łomnicy
- letni tor saneczkowy, z którego bardzo chętnie skorzystały.

Odbyły też piesze wycieczki np. do kapliczki Św. Anny, do samotni czy do Aniołkowa.

Zwiedziliśmy Kościółek Wang, deptak w centrum gdzie każde dziecko kupiło sobie pamiątki oraz kartki.

Ciuchcia Karpacz EKSPRES była wielką atrakcją nie tylko dla dzieci ale i dla nas również, zajechaliśmy w najdalsze tereny Karpacza słuchając pięknych legend o tych terenach.
 
We wrześniu odbył się wyjazd grupy osób starszych (56 osób) do Ustronia Morskiego.

Pogoda nam dopisała, towarzystwo wspaniałe tak, że miło i rodzinnie spędziliśmy czas.

Oprócz zwiedzania Ustronia zwiedziliśmy również Kołobrzeg, piękne Ogrody Tematyczne Hortulus (coś pięknego) w Dobrzycach, oraz 1,5 godzinną przejażdżkę Ciuchcią po Ustroniu oraz okolicy.

Wypoczęci i zrelaksowani wróciliśmy do domu z myślą o następnych wakacjach i mamy nadzieję, że jak się spotkamy znowu będzie super, bo z takim towarzystwem nie może by inaczej.

Maria Muszyńska
Prezes Stowarzyszenia Koła Gospodyń
"Amarylis"