Jesteś tutaj: Strona główna / BOGATYNIA / Edukacja / Aktualności / Pasowanie na przedszkolaka
Pasowanie na przedszkolaka

11 Październik 2017

Pasowanie na przedszkolaka to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego malucha, który rozpoczyna swoją przedszkolną przygodę. 10 października w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Przedszkolnego 2017/2018 połączona z pasowaniem na przedszkolaka i starszaka z Przedszkola Publicznego nr 5 w Bogatyni.

Przedszkolakom w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli rodzice, dziadkowie, rodzeństwo,  społeczność przedszkolna, ale również zaproszeni goście: samorządowcy oraz osoby zaprzyjaźnione z przedszkolem.

Burmistrz Andrzej Grzmielewicz podziękował kadrze za zaangażowanie, ale również troskliwą opiekę nad dziećmi, natomiast Przedszkolakom życzył sukcesów i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu.

Przedszkolaki zachwyciły publiczność swoją odwagą, z uśmiechem na twarzy, a niekiedy też łezką w oku: śpiewały, tańczyły, recytowały i prezentowały swoje umiejętności.

Największym jednak przeżyciem był moment, na który przedszkolaki czekały od początku uroczystości. Pani Dyrektor symbolicznym ołówkiem pasowała każdego malucha na Przedszkolaka, a starsze dzieci na Starszaków.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału wideo.