Jesteś tutaj: Strona główna / BOGATYNIA / Aktualności / Powiatowe Obchody Święta Policji 2017
Powiatowe Obchody Święta Policji 2017

26 Lipiec 2017

26 lipca w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu Policjanci z powiatu zgorzeleckiego obchodzili swoje święto. W tym roku minęła 98. rocznica powstania tej formacji.  Podczas zgorzeleckich uroczystości hol MDK-u wypełnił się zaproszonymi gośćmi, ale najważniejsi podczas tego święta byli funkcjonariusze Policji, którzy odebrali odznaczenia, wyróżnienia i awanse na stopnie służbowe.

Praca w policji jest jednym z trudniejszych zawodów, a policjanci przede wszystkim służą społeczeństwu, o czym mówił Komendant Powiatowy Policji podinspektor Jan Doroszczak .

Podczas powiatowych uroczystości obecny był inspektor Piotr Leciejewski , Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, który zwrócił uwagę na transgraniczność, specyfikę i ciężką pracę funkcjonariuszy z całego powiatu, ich oddanie i efektywność służby funkcjonariuszy z naszego powiatu. Inspektor Leciejewski  dziękował za współpracę i wsparcie obecnym na uroczystości przedstawicielom samorządów.

Burmistrz Andrzej Grzmielewicz  zwracając się do Komendanta Powiatowego podinspektora Jana Doroszczaka  oraz Komendanta Komisariatu w Bogatyni nadkomisarza Tomasza Rogulskiego  pogratulował i podziękował policjantom za ich służbę na rzecz naszego społeczeństwa. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji z Bogatyni podczas tych uroczystości otrzymali nagrody oraz  awanse na wyższe stopnie służbowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii: