Jesteś tutaj: Strona główna / BOGATYNIA / Aktualności / Apel o wsparcie
Apel o wsparcie

10 Lipiec 2017

W dniu 31 maja 2017 roku, w Porajowie na styku trzech granic, został postawiony Krzyż Pojednania Narodów jako wotum wdzięczności Bogu za chrzest Polski w jego 1050. rocznicę oraz akt oddania Chrystusowi Królowi Miłosierdzia. 

Postęp w pracach był możliwy tylko dzięki dobrej woli wielu wspaniałych ludzi, z których jedni ofiarowali swoje talenty i pracę na chwałę tego wyjątkowego dzieła, a inni zgodzili się poczekać na należne wynagrodzenie za realizację do momentu zebrania przez stowarzyszenie środków finansowych od ludzi o wielkich sercach utożsamiających się z naszą ideą. W związku z powyższym Komitet Budowy Krzyża na Trójstyku pod patronatem stowarzyszenia „Zło dobrem zwyciężaj” zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe w pokryciu kosztów tego wyjątkowego i kosztownego przedsięwzięcia, będącego chlubą naszego regionu, którego efekty można oglądać na styku granic trzech państw. Kwota, która umożliwi sfinansowanie tego dzieła i o którą bardzo prosimy, to 33 tysiące złotych. Każda, nawet najmniejsza pomoc jest bardzo ważna, za każdy, nawet najskromniejszy dar serca serdecznie dziękujemy.

Wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przyczynili się do powstania tego niezwykłego dzieła oraz tym wszystkim, którzy poprzez wsparcie pragną mieć udział w tym dziele, składamy podziękowania i staropolskie: "Bóg zapłać"...

Wpłat można dokonywać na konto
Stowarzyszenie Inicjatywa Chrześcijańska „Zło dobrem zwyciężaj”
ul. Spółdzielcza 14, 59-920 Bogatynia
BZ WBK o. Bogatynia
33 1090 1971 0000 0001 3018 9471
z dopiskiem „Budowa Krzyża”

Stowarzyszenie Inicjatywa Chrześcijańska „Zło dobrem zwyciężaj”