Jesteś tutaj: Strona główna / KULTURA / Kalendarz imprez / Spotkania z Klanzą
Spotkania z Klanzą

10 Czerwiec 2017 - 8 Lipiec 2017

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają  dzieci i młodzież na cykl zajęć sportowo – rekreacyjnych realizowanych w ramach projektu SPOTKANIA Z KLANZĄ.

 

 

- Jeżeli chcesz nauczyć się manipulowania różnymi rekwizytami cyrkowymi…

- Jeżeli chcesz uczyć się, rozwijać swoje zainteresowania oraz doświadczać wspólnych działań…

- Jeżeli chcesz uczestniczyć w działaniach rekreacyjnych na świeżym powietrzu…

Jeżeli tak, to zapraszamy bardzo gorąco Ciebie i Twoich przyjaciół na cykliczne spotkania, które będą się odbywały  w  soboty w czerwcu  i lipcu w Parku Miejskim im. C.A. Preibischa w Bogatyni.

SPOTKANIA Z KLANZĄ to nieodpłatne profilaktyczne działania dla dzieci i młodzieży realizowane w Bogatyni w okresie od 3 czerwca 2017 roku do 08 lipca 2017r.

W ramach projektu zostanie zrealizowanych 6 spotkań cyrkowych, warsztaty cyrkowe  oraz  imprezy z okazji Dnia Dziecka. Każde ze spotkań prowadzone będzie przez doświadczonych animatorów i trenerów KLANZY oraz wolontariuszy. Ich realizacja opierać się będzie o zasady i metodykę pedagogiki zabawy i pedagogiki cyrku.  

W trakcie spotkań będą wykorzystane ciekawe, oryginalne i atrakcyjne rekwizyty zachęcające uczestników do wspólnych działań, aktywnego i twórczego sposobu spędzania czasu wolnego w ramach działalności profilaktycznej.  

SPOTKANIA Z KLANZĄ będą realizowane cyklicznie w miejskim parku i będą dostępne dla wszystkich chętnych.  Zajęcia oprócz realizacji celów projektu mają zainspirować uczestników projektu, mieszkańców naszej Gminy do podejmowania aktywnych i twórczych działań  i wypracować modę na wspólne spotkania w miejskim parku i placach zabaw, podczas których chętne dzieci będą mogły podnosić swoje umiejętności manipulowania różnymi rekwizytami cyrkowymi, nawzajem uczyć się, rozwijać swoje zdolności, zainteresowania oraz doświadczać wspólnych działań.

Oto terminy spotkań:
w czerwcu: 10, 17 i 24,
w lipcu: 1 i 8,
będą się one odbywały w godzinach od 16.00 do 18.00 w Parku Miejskim im. C.A. Preibischa.

Tegoroczna edycja imprezy realizowana jest w ramach projektu SPOTKANIA Z KLANZĄ współfinansowanego przez Gminę Bogatynia.

Informacje dotyczące imprezy znajdują się na stronie bogatynia.klanza.eu

« Kwiecień »
pn wt sr cz pt so nd
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3