Jesteś tutaj: Strona główna / BOGATYNIA / Edukacja / Aktualności / Gimnazjaliści odwiedzili chorych z bogatyńskiego szpitala
Gimnazjaliści odwiedzili chorych z bogatyńskiego szpitala

12 Kwiecień 2017

W czwartek 6 kwietnia młodzież z Koła PCK Publicznego Gimnazjum nr 1 w Bogatyni, odwiedziła pacjentów szpitala, aby złożyć chorym oraz personelowi życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Uczniowie własnoręcznie wykonali upominki dla pacjentów.

Przybyłych gości powitała pani Ewa Szczepkowska pełniąca obowiązki Dyrektora SP ZOZ w Bogatyni. W czasie odwiedzin, niektórzy pacjenci nie kryli wzruszenia, radości i zadowolenia z niespodzianek jakie przygotowała młodzież.

Bardzo miłym akcentem była część artystyczna w wykonaniu jednego z uczniów gimnazjum. Nad całością spotkania czuwały wychowawczynie Telimena Majewska-Wójcik i Ewelina Pawłowska. Było bardzo miło i rodzinnie, nie zabrakło uśmiechów i ciepłych słów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować osobom, które zaangażowały się w przygotowanie spotkania z pacjentami z okazji Świąt Wielkanocnych, w szczególności Rodzicom i Wychowawcom.

Z tej okazji życzymy również Państwu zdrowych, pogodnych i spędzonych w gronie rodzinnym Świąt Wielkanocnych.

Dyrekcja i pracownicy
SP ZOZ w Bogatyni