Jesteś tutaj: Strona główna / BOGATYNIA / Związek Miast / V Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2016
V Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2016

1 Styczeń 1970

V Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2016

19 czerwca 2016 r., Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

W imieniu organizatorów Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych zapraszamy wszystkie dolnośląskie organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej, przedstawicieli instytucji publicznych oraz firmy odpowiedzialne społecznie do wzięcia udziału w V Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2016, które odbędą się 19 czerwca 2016 na terenie kompleksu Hali Stulecia.

Targi mają charakter rodzinnego pikniku i największego święta NGO w regionie. Ich celem jest promocja dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także integracja trzech sektorów – publicznego, prywatnego i pozarządowego. Wstęp na teren wydarzenia jest bezpłatny.

Liczymy, że z Waszą pomocą wydarzenie stanie się jedynym w swoim rodzaju, znanym w całej Polsce, DNIEM SPOŁECZNEJ SUPER MOCY!

Nabór organizacji i podmiotów trwa od 27 maja do 6 czerwca 2016 r. i odbywa się poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.halastulecia.pl/ngo bądź formularz papierowy.Do 7 czerwca wszystkie zakwalifikowane organizacje i podmioty zostaną zamieszczone na stronie Hali Stulecia.Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Targów.

Szczegółowe informacje: Urszula Bandurowska | Fundacja „Umbrella” | targi@sektor3.wroclaw.pl <kliknij>
===================================================================