Jesteś tutaj: Strona główna / OCHRONA ŚRODOWISKA / ZWIERZĘTA DO ADOPCJI
Wydział Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Przestrzennego Urzędu Miasta i Gminy w Bogatyni pragnie zachęcić wszystkich chętnych do adopcji bezdomnych psów i kotów pochodzących z terenu Gminy Bogatynia.

 

Aby zostać opiekunem psa czy kota przebywającego w schronisku, wystarczy pokazać dowód osobisty i podpisać umowę adopcyjną. Adoptujący jest zobowiązany przede wszystkim do zapewnienia psu właściwej opieki, humanitarnego traktowania i odpowiednich warunków utrzymania. Tym zwierzętom już raz zafundowano cierpienie - porzucono je, pozbawiono ciepłego kąta i strawy. Niech zatem decyzja o przygarnięciu zwierzęcia nie będzie pochopna i nieprzemyślana.

Osoby, które wyrażą chęć adopcji bezdomnego psa lub kota proszone są o kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Przestrzennego przy ul. 1 Maja 29, nr tel. 75 77 25 383 lub 660 795 327.

Zachęcamy do adopcji psów, które przebywają w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Dłużynie Górnej. Więcej informacji pod adresem: http://www.schroniskodluzyna.pl/ .
Kontakt: tel. 75 77 80 412 lub z w/w Wydziałem Ochrony Środowiska i Zagospodarowania Przestrzennego.