Jesteś tutaj: Strona główna / Kalendarz wydarzeń
Zapisy do Klanzowych Grup Zabawowych

13 Wrzesień 2017 - 4 Październik 2017

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni oraz Przedszkole Publiczne nr 6 serdecznie zapraszają na zajęcia Grupy Zabawowej, które odbywać się będą w środy w godzinach 16:30-18:00 w Przedszkolu nr 6 w Bogatyni. Pierwsze zajęcia już 4 października br.


Do muzeum w Pousce i nad stawik w Sań

30 Wrzesień 2017

Sekcja Turystyki Rekreacyjnej „BOG-TUR” organizuje wycieczkę rowerową do muzeum w Pousce i nad stawik w Sań.


Mistrzostwa Euroregionu Nysa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

7 Październik 2017

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bogatyni, Fitness Studio Fit&Gym II oraz Stowarzyszenie Sportowe Gladiator zapraszają na Mistrzostwa Euroregionu Nysa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zawody odbędą się w sobotę 7 października br. w Bogatyńskim Ośrodku Kultury przy ul. II Armii Wojska Polskiego 1. Rozpoczęcie rywalizacji godz. 10:00, ważenie oraz zapisy od godz. 9:00. WSTĘP WOLNY.


XVI Europejski Odpust

7 Październik 2017

Parafie św. Józefa w Kopaczowie, św. Bartłomieja w Hrádku nad Nysą, Kościoła Husyckiego w Hrádku nad Nysą oraz gminy Bogatynia i Hrádek nad Nysą zapraszają 7 października do wsi granicznej Kopaczów na XVI Europejski Odpust.


"Różaniec do granic" w dekanacie Bogatynia

7 Październik 2017

7 października, w święto Matki Bożej Różańcowej, na granicach całej Polski zbiorą się ludzie, aby modlić się na różańcu za Ojczyznę i cały świat. Będzie to wielka narodowa modlitwa odmówiona w 140. rocznicę objawień w Gietrzwałdzie i 100. rocznicę objawień w Fatimie, podczas których Maryja prosiła ludzkość o odmawianie modlitwy różańcowej jako ratunek dla świata.


XII Międzynarodowy Festiwal Piosenkarzy Dojrzałych ŚPIEWAJĄCY SENIORZY

20 Październik 2017

W piątek, 20 października 2017 r. o godzinie 12.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury odbędzie się XII edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenkarzy Dojrzałych „Śpiewający Seniorzy”.