Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności
Aktualności

26 Październik 2012

Select Date
Select Date

Zapraszamy do przejrzenia wszystkich aktualności.

I Międzynarodowa Konsultacja Sparingowa w Taekwondo Olimpijskim

26 Maj 2017

W dniach 12- 13 maja 2017 r. w Bogatyni przeprowadzono I Międzynarodową  Konsultację Sparingową w Taekwondo Olimpijskim, w której brało udział 120 zawodników z 9 zaproszonych klubów Polski, Czech i Niemiec. Przez dwa dni  młodzi sportowcy wylewali litry potu doskonaląc walkę sportową (kyorugi). 

Trzy złote i dwa brązowe medale bogatyńskich szachistów na Mistrzostwach Dolnego Śląska w szachach szybkich

25 Maj 2017

Jak co roku ekipa bogatyńskich szachistów zmierzyła się z najlepszymi szachistami z Dolnego Śląska w szachach szybkich. Zawody odbyły się w dniach 20-21 maja w Świdnicy.

Mistrzostwa w Wyciskaniu Własnego Ciężaru Ciała

24 Maj 2017

W sobotę 20 maja odbyły się Mistrzostwa w Wyciskaniu Własnego Ciężaru Ciała. Cała rywalizacja odbyła się na Siłowni Fitness Studio Fit&Gym II. Do zawodów przystąpiło 33 zawodników. 

Bogatynia - 2 czerwca

24 Maj 2017

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze informuje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej.

2 czerwca, BOGATYNIA
ul. Zygmunta Starego 9
w godzinach 9:00-14:00

Wspaniały Jubileusz

23 Maj 2017

W tym roku kolejna szkoła z terenu Miasta i Gminy Bogatynia obchodzi swój dostojny jubileusz. 22 maja odbyła się uroczysta akademia z okazji 55-lecia istnienia początkowo Szkoły Podstawowej nr 4 im. Gustawa Morcinka, później Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bogatyni.

„Jubilaci” i „Działoszynianie” na przeglądzie

23 Maj 2017

18 maja br. zespoły „Jubilaci” i „Działoszynianie” wzięli udział w X Przeglądzie Dorobku Artystycznego Seniorów w Lubaniu. Na scenie Miejskiego Domu Kultury swój dorobek artystyczny prezentowali seniorzy z całego Dolnego Śląska.

Wiosenne spotkanie w Świeradowie Zdroju

23 Maj 2017

Gmina Bogatynia zrealizowała po raz kolejny projekt dla dzieci i młodzieży pn. "Wiosenne spotkanie młodzieży w Świeradowie Zdroju" ramach wsparcia finansowego udzielonego przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży za pośrednictwem Euroregionu NYSA.

Festyn Rodzinny „Czas na Zdrowie” i Polska Biega

23 Maj 2017

20 maja, na terenie Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bogatyni, odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem "Czas na Zdrowie" połączony z krzewieniem kultury fizycznej Polska Biega. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania zaproszonych gości: uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, Rad Osiedlowych z Trzcińca i Zatonia oraz pani wiceburmistrz Moniki Oleksak.

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego Nr 1 w Porajowie

22 Maj 2017

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 1 z siedzibą w Porajowie przy ul. Górniczej 1c.

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego Nr 6 w Bogatyni

22 Maj 2017

Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 6 z siedzibą w Bogatyni przy ul. Wyczółkowskiego 32.