Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności
Aktualności

26 Październik 2012

Select Date
Select Date

Zapraszamy do przejrzenia wszystkich aktualności.

Harmonogram odbioru odpadów w dniach 28.05-01.06

22 Maj 2018

Przedstawiamy harmonogram odbioru odpadów komunalnych w tygodniu, w którym wypada święto Bożego Ciała - czyli w dniach 28 maja - 1 czerwca.

Mistrzostwa LA szkół podstawowych

22 Maj 2018

15 maja na stadionie OSiR w Bogatyni odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Miasta i Gminy w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z rocznika 2005-06. W zawodach udział wzięło 71 uczniów z 5 szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych – BURZE Z GRADEM

22 Maj 2018

Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu
Obszar: Województwo dolnośląskie

Wysokie miejsca UKS Patomswim

21 Maj 2018

Dnia 12 maja odbyła się II edycja Powiatowej Ligi Pływackiej „O uśmiech dziecka”. W zawodach wzięło udział ponad 140 zawodników z powiatu zgorzeleckiego i nie tylko. Uczestnicy zawodów tym razem ścigali się stylem dowolnym (kraul) oraz klasycznym (żabka).

Sukcesy WKS Kormoran

21 Maj 2018

Poniżej dwie wiadomości nadesłane przez Wędkarski Klub Sportowy "Kormoran" o sukcesach zawodników klubu.

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Działoszynie

21 Maj 2018

OGŁOSZENIE O KONKURSIE
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej z siedzibą w Działoszynie 33, dla której organem prowadzącym jest Gmina Bogatynia.

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 5 w Bogatyni

21 Maj 2018

OGŁOSZENIE O KONKURSIE
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 5 z siedzibą w Bogatyni przy ul. Chopina 13, dla którego organem prowadzącym jest Gmina Bogatynia.

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 4 w Bogatyni

21 Maj 2018

OGŁOSZENIE O KONKURSIE
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Publicznego nr 4 z siedzibą w Bogatyni przy ul. Chopina 12, dla którego organem prowadzącym jest Gmina Bogatynia.

Konferencja Eko Unii. Czemu miała służyć?

18 Maj 2018

W czwartek 17 maja w Bogatyni odbyła się konferencja zatytułowana "TAK dla czystego powietrza". Organizatorem  spotkania było stowarzyszenie Eko Unia. Jak się okazało przebieg konferencji pokazał dobitnie brak merytoryki ze strony organizatorów. Nierzetelne i kłamliwe badania, jakie przeprowadzili w Bogatyni ludzie związani z Eko Unią dyskredytują tę organizację.

Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjalistów

17 Maj 2018

Dnia 9 maja na stadionie OSiR w Bogatyni odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Miasta i Gminy w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach prawo startu mieli uczniowie klas 7 szkoły podstawowej oraz 2 i 3 gimnazjum.