Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności
Aktualności

26 Październik 2012

Select Date
Select Date

Zapraszamy do przejrzenia wszystkich aktualności.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych - burze i upały

18 Lipiec 2019

Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu Obszar:
Województwo dolnośląskie

 

 

100 lat Policji Państwowej

18 Lipiec 2019

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu uczciła 100-lecie powołania Policji Państwowej. W uroczystej akademii, która odbyła się w gmachu Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, uczestniczył burmistrz Wojciech Błasiak.

26 lipca - planowane wyłączenia energii elektrycznej

17 Lipiec 2019

TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze informuje o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej na terenie gminy Bogatynia.

 

 

 

„4 kąty Polski” – Bogatynia

15 Lipiec 2019

W piątek burmistrza Wojciecha Błasiaka odwiedził niecodzienny gość. Pan Janusz Kobyłka z Lubartowa zawitał do Bogatyni w ramach charytatywnego rajdu rowerowego „4 kąty Polski”.

INFORMACJA dot. procedury sądowej w zakresie nabycia spadku

15 Lipiec 2019

INFORMACJA –  Gmina Bogatynia została powiadomiona o możliwości nabycia prawa do środków pieniężnych zgromadzonych po zmarłych, których ostatnim miejscem zamieszkania był teren Gminy Bogatynia.

Sesja Rady Miejskiej 11 lipca

12 Lipiec 2019

Wyważone wypowiedzi, merytoryczna dyskusja nad informacjami przedstawionymi w sprawozdaniach i zgłaszanymi problemami - taki przebieg miała sesja Rady Miejskiej w Bogatyni, która odbyła się 11 lipca.

Apel prezesa KRUS o zachowanie bezpieczeństwa podczas prac żniwnych

11 Lipiec 2019

Zbliżające się żniwa to okres nasilonych prac polowych. W pośpiechu towarzyszącym chęci zebrania plonów w szybko zmieniających się warunkach atmosferycznych, kwestie bezpieczeństwa schodzą na dalszy plan. W tych okolicznościach nietrudno o wypadek. Stąd apel dr Aleksandry Hadzik, prezesa KRUS, o zachowanie zasad chroniących życie i zdrowie rolników.

Powiat Zgorzelecki w obiektywie – etap LATO

11 Lipiec 2019

Atrakcyjne nagrody o wartości 500, 300 i 200 zł czekają na laureatów trzeciej, letniej edycji konkursu fotograficznego „Powiat Zgorzelecki w obiektywie”.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych - Burze

10 Lipiec 2019

Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu
Obszar: Województwo dolnośląskie

Spływ kajakowy na rzece Ploučnice (Czechy)

9 Lipiec 2019

Dnia 7 lipca 2019 roku grupa „BOG-TUR” postanowiła wybrać się na spływ, który rozpoczęliśmy z miejscowości Noviny pod Ralskiem.