Jesteś tutaj: Strona główna / KULTURA / Wiadomości kulturalne / Program Festynu Trzech Państw




Program Festynu Trzech Państw

3 Wrzesień 2009

Prezentujemy program Festynu Trzech Państw 2009.
PIĄTEK - 11 WRZEŚNIA
Bogatyński Ośrodek Kultury

  • 18:00 - Otwarcie wystawy Nasza Ojczyzna – Region Trzech Państw
  • 18:15 - Uroczyste otwarcie

Powitanie gości
Wystąpienie Burmistrzów z Czech, Niemieci i Polski

  • 18:30 - Program artystyczny

Występ Zespołu Tanecznego TUROSZOWIANIE
Występ Zespołu Tanecznego BOGATYNIANIE
Występy wokalne dzieci

SOBOTA - 12 WRZEŚNIA
Stadion OSiR - ul. Sportowa - SCENA

  • 14:00 - Występ Zespołu Tanecznego SQUAD
  • 14:30 - Program dla dzieci- zabawy z clownem
  • 15:30 - Występy wokalne (Działoszynianki, Rozmaryn, Niezapominajki, wykonawcy z Czech i Niemiec)
  • 16:30 - Warsztaty rzeźbiarskie w glinie (płyta stadionu)
  • 18:00 - Międzynarodowy Konkurs „Od Amatora do Gwiazdora” - prowadzenie Michał Juszczakiewicz
  • 19:30 - Koncert ROY BENNET GROUP
  • 21:00 - Występ zespołu KRAMER

Działania pozasceniczne 14:00 – 20:00
ARTYSTYCZNE

  • 14:00 - Plener Rzeźbiarski
  • 15:30 - Warsztaty malarskie
    Sztafeta zręcznościowa dla dorosłych
    Stoiska dla dzieci – gry i zabawy
  • 15:00 - Namioty wystawiennicze – organizacje i stowarzyszenia z każdego państwa
  • 14:00 - Debata – Parlament Młodzieży (Sala OSiR)
  • 15:00 - Turniej rycerski
  • 16:00 - Zabawy plebejskie

SPORTOWE

  • 09:00 - Turniej Piłki Nożnej Chłopców- stadion sportowy, ul.Białogórska 28
  • 09:00 - Drużynowy Turniej Tenisa Ziemnego - stadion sportowy, ul. Białogórska 28
  • 09:00 - Turniej Halowej Piłki Nożnej OPEN, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni
  • 14:00 - Turniej Kręgli Prominentów, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Bogatyni

NIEDZIELA - 13 WRZEŚNIA
Stadion OSiR, ul. Sportowa - SCENA

  • 12:00 - Prezentacje przedszkoli
  • 12:30 - Międzynarodowe prezentacje sceniczne – Czesi
  • 13:00 - Prezentacje szkół podstawowych
  • 13:30 - Międzynarodowe prezentacje sceniczne – Niemcy
  • 14:00 - Wystąpienie Parlamentu Młodzieży
  • 14:30 - Prezentacje sceniczne szkoły gimnazjalne
  • 15:00 - Pokazy dla dzieci: baloniarz, bańki mydlane. Sztafeta zręcznościowa
  • 17:00 - Występ zespołu z Czech: TEEN 14
  • 18:00 - Występ zespołu z Niemiec: Frank H.& R. Simmchen - Cover Songs
  • 19:00 - Zakończenie – wystąpienie Burmistrzów – przekazanie klucza
  • 19:15 - Występ Zespołu HARYZMA

Działania pozasceniczne 14:00 – 20:00

  • Plener rzeźbiarski.
  • Stoiska dla dzieci (malowanie twarzy, malowanie odlewów gipsowych i inne)
  • Namioty wystawiennicze
  • 16:30 - Pokaz STRONG MAN BOGATYNIA TEAM
  • 17:30 - Pokaz STRAŻY POŻARNEJ
« Grudzień »
pn wt sr cz pt so nd
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6